شرکت داروسازی ثنامد در جمع مشتریان رایورز

رایورز - فاز اول استقرار سیستم‌های یکپارچه‌ی اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS) در شرکت داروسازی ثنامد با موفقیت به پایان رسید و بهره‌برداری کامل از آن آغاز گردید.


کارخانه داروسازی ثنامد در زمینی به وسعت بیش از 10هزار  مترمربع و  زیربنای 11 هزار مترمربع در سه طبقه، شامل سالن‌های تولید، آزمایشگاه‌های تخصصی، انبارها و بخش اداری، در شهرک صنعتی ایوانکی گرمسار به بهره‌برداری رسیده است.


با راه‌اندازی این واحد تولیدی دانش‌بنیان که حدود 6 سال به طول انجامیده، برای 150 نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی شده و شرکت را به عنوان یک برند موفق ایرانی در راستای شکوفایی اقتصادی منطقه مطرح نموده است.


پروژه‌ی مکانیزاسیون سیستم‌های سازمانی در این شرکت با استفاده از راهکار سیستم‌های یکپارچه اطلاعات مدیریت رایورز (RAYMIS) دو فاز پیاده‌سازی می‌شود و  هم‌اکنون سیستم‌های حوزه مالی در این مجموعه‌ی معظم به بهره‌برداری رسیده است، بطوریکه عملیات اجرائی مربوط به این سیستم‌ها در سازمان به صورت مکانیزه صورت می‌پذیرد.


برنامه‌ریزی برای اجرای فاز 2 پروژه (شامل سیستم‌های یکپارچه‌ در حوزه‌های بازرگانی تأمین ، تولید و تجهیزات) در دست انجام است و فاز اجرائی آن به‌زودی آغاز خواهد گردید.