دانشگاه شهاب دانش در جمع مشتریان رایورز

رایورز - دانشگاه شهاب دانش به عنوان اولين دانشگاه غيردولتی در زمينه‌ی فنی مهندسي در استان قم با تلاش تعدادی از اساتيد دانشگاه صنعتی اميرکبير و با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري کار خود را در سال 1385 آغاز نموده است.

 

اين دانشگاه در حال حاضر بيش از سه هزار و پانصد دانشجو دارد که در  مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پيوسته و کارشناسی ارشد در حال تحصیل می‌باشند. این مجموعه در نتیجه‌ی به‌کارگیری سیستم حقوق و دستمزد رایورز و پوشش تمامی نیازهای خود  در زمینه‌ی جبران خدمات پرسنل و در راستای تکمیل سیستم‌های یکپارچه‌ی اطلاعات مدیریت رایورز (RayMIS)، در خرداد ماه 1398، سیستم‌های انبار و مالی را نیز مورد بهره برداری قرار داده است.

 

بدین منظور، با همکاری کارکنان محترم آن مجموعه و کارشناسان رایورز، نیازها و فرآیند های موجود، در طی سه ماه اجرای این پروژه شناسایی و بهینه گردید و به‌صورت شایسته در سیستم تعبیه شد به‌گونه‌ای که این فرآیند‌ها از حالت دستی و کاغذی به حالت مکانیزه و سیستمی تبدیل شدند و به صورت بارزی، از هدر رفت زمان و منابع جلوگیری به عمل آمد.

 

گفتنی است، در جهت تکمیل زنجیره‌ی سیستم‌های یکپارچه‌ در حوزه‌ی مالی و اداری دانشگاه، سیستم اموال و دارایی ثابت رایورز نیز در حال استقرار و راه اندازی می‌باشد.