• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

SAP از سکوی توسعه ابر پرده برداری می کند

رایورز – هم اکنون یکی از مؤلفه ها موجود است: ابر NetWeaver. SAP جزئیات زیادی را در مورد سکوی توسعه برنامه -که مبتنی بر ابر است و توسط پایگاه داده حافظه داخلی HANA تقویت شده است- مطرح کرد.

این اطلاعات روز پنج شنبه در کنفرانس Tech Ed در لاس وگاس ارائه شد.SAP اعلام کرد ابر NetWeaver که یکی از مؤلفه های این استراتژی است، در حال حاضر در دسترس می باشد.

این سرویس -مبتنی بر جاوا- ابزاری فراهم می کند تا ضمیمه ها را توسعه داده و تبدیل به برنامه موجود کند و یا کلاً آنها را به برنامه هایی جدید تبدیل کند. مجوز های استفاده نامحدود توسعه دهندگان برای ابر جدید NetWeaver در حال حاضر به صورت رایگان موجود است.

ابر NetWeaver برای SAP و دیگر برنامه های پیش فرض، مدیریت هویت و امکان فقط یک بار ثبت نام برای دستیابی به ابر و برنامه های پیش فرض را فراهم کرده است. اکنون SAP در حال شروع کار با اینتل بر روی یک 10-petabyte HANA farm است و اخیراً 1.2 تریلیون پرونده را با استفاده از سیستم یک پتابایتی HANA ارزیابی کرده است.

طبق گفته های Sikka جستجوهای ساده مانند گزارشات ماهانه چیزی کمتر از یک ثانیه زمان می برد و جستجوهای پیچیده تر تنها چند ثانیه زمان می برند. به دلیل سیاست باز مجوز این برنامه، به زودی مشتریان امکان خرید ماشین های HANA را از شرکت های متعدد خواهند داشت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.