• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

VMware گزینه های برنامه نویسی Redis را گسترش می دهد

رایورز – به روزرسانی ذخیره سازی اطلاعات بر روی حافظه داخلی در Redis، اسکریپت نویسی و عملکردهای بیتی را پشتیبانی می کند. Redis  که یک مخزن اطلاعات منبع باز (open source) با حافظه داخلی است و توسط VMware نگهداری می شود، ارتقاء داده شده تا با ثبات تر باشد و استفاده منطقی تری از حافظه بکند و این دو، از جمله مواردی هستند که در استقرار سازمانی از اهمیت بالایی برخوردارند.

سالواتور سانفلیپو در مصاحبه ای ایمیلی اعلام کرد: Redis 2.6 در مقایسه با Redis 2 از بسیاری جهات کامل تر است و کاربران تجربه بهتری از کار با آن را خواهند داشت. وی یکی از کسانی است که VMware را توسعه می دهد و نویسنده Redis است.

سانفلیپو می نویسد: «هم اکنون شاهد آن هستیم که کاربران Cloud Foundry شیفته سادگی Redis شده اند. انتظار می رود این علاقه در مورد Redis 2.6 بیشتر شود». وی اشاره ای داشت به اینکه چگونه VMware امکان ذخیره اطلاعات را به عنوان بخشی از Cloud Foundry PaaS فراهم می کند.

Redis که یکی از ذخیره کنندگان پیشرفته کلیدهاست که می تواند کلیدهایی با فرمت های متنوع و متفاوت از جمله stringها، hasheها، لیست ها و دیگر فرمت ها را قبول کند. به دلیل این ویژگی منحصربه فرد، Redis امکان انجام عملیات پیچیده بر روی سرور و کم کردن بار کاری مشتریانی که کارایی کمتری دارند را دارد.

سانفلیپو هم چنین می نویسد: «Redis برای موقعیت هایی مناسب است که بار زیادی وجود دارد و به ویژه زمانی که حجم کار بالاست و حجم اطلاعات در حدی است که برای ذخیره سازی روی حافظه داخلی مناسب است.

وی اضافه می کند: از آنجایی که مدل اطلاعاتی Redis متفاوت است و AIP را در معرض ساختارهای داده های بنیادی دستکاری شده قرار می دهد، مشکلاتی وجود دارد که با Redis ساده تر برطرف می شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.