ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

ابزار جدید SAP برای تحلیل داده‌های سازمان‌دهی نشده

رایورز – شرکت SAP سرویس جدیدی عرضه کرده است که به سازمان‌ها کمک می‌کند پایگاه داده سیستم Hana و پلتفورم‌های رایانه‌ای را مبتنی بر سیستم‌های هوشمند سازمانی و کلان داده‌ها(Big Data) مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، این محصول جدید که SAP Hana Big Data Intelligence نام دارد، امکان دریافت، تحلیل و ارائه داده‌ها از منابع مختلف را در کوتاه‌ترین زمان با کارایی بالا فراهم می‌کند.

این سرویس جدید قادر است پلتفورم Hana را با سیستم Event Stream Processor و نرم‌افزار SAP IQ تلفیق کند و در صورت نیاز نرم‌افزار منبع Apache Hadoop نیز در اختیار سازمان قرار گیرد.

سیستم Hana که تا پیش از این به صورت سنتی بر داده‌های ساختاریافته و اطلاعات مالی تاکید داشت، از این پس می‌تواند داده‌های موجود در منابع مختلف را نیز در آن واحد در اختیار بگیرد و پس از تحلیل، نتیجه آن را ارائه دهد.

سرویس جدید برای تحلیل آن دسته از اطلاعاتی ارایه شده است که هیچ گونه ساختاری برای آنها تعریف نشده است و اغلب سازمان‌ها برای تحلیل آنها مشکل دارند.

 

 

“هنری موریس”(Henry Morris) مدیر تحقیقات مرکز IDC گفت که شرکت SAP این روزها تلاش فراوانی انجام می‌دهد تا داده‌های ساختارنیافته سازمان را نیز قابل استفاده کند و در این راستا، کلان داده‌ها در اشکال مختلف نیز کاربردی خواهند شد.

موریس در این خصوص توضیح داد: «سازمان شما با کلان داده‌ها می‌تواند تحلیل بهتری از فرآیندهای داخلی به دست آورد و نتایج بهتری کسب کند. سیستم Hana با سرویس جدیدی که SAP ارایه کرده است این امکان را برای شما فراهم می‌کند.»

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.