• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

از OneDrive مایکروسافت ۱۰۰ گیگابایت حافظه رایگان هدیه بگیرید

رایورز – شرکت مایکروسافت در آخرین اقدام خود برای جذب کاربران جهانی به سمت خدمات پردازش ابری اعلام کرده بود صاحبان مجموعه نرم‌افزاری آنلاین Office 365 می‌توانند در سیستم ذخیره‌سازی OneDrive حافظه نامحدود در اختیار بگیرند.

به گزارش رایورز به نقل از هات‌هاردور، این خبر برای مشترکان سرویس Office مایکروسافت بسیار خوب بود. چراکه آنها مجبور بودند برای استفاده ذخیره اطلاعات خود روی فضای ابری به‌ازای هر ماه ۱۰ دلار بپردازند یا آنکه به صورت یکجا ۱۰۰ دلار برای یک سال پرداخت کنند.

اما مایکروسافت هم‌اکنون گزینه بهتری را پیش‌روی کاربران خود قرار داده و اعلام کرده است حتی آنهایی که مشترک Office 365 نیستند و نیازی به استفاده از خدمات این مجموعه نرم‌افزاری ندارند نیز می‌توانند خدمات پردازش ابری را به صورت گسترده‌تر در اختیار بگیرند.

در بیانیه جدید مایکروسافت گفته شده است که کلیه کاربران می‌توانند ۱۰۰ گیگابایت حافظه مجازی رایگان را برای فاصله زمانی دو سال روی سیستم OneDrive در اختیار بگیرند.

 

 

مایکروسافت به کاربری که قصد استفاده از این ۱۰۰ گیگابایت حافظه رایگان را دارند توضیح داده است که می‌بایست ابتدا در سیستم Bing Rewards وارد شوند و سپس موافقت خود را برای دریافت ایمیل‌های مایکروسافت در مورد هدایای بعدی اعلام کنند.

با این اتفاق کاربران می‌توانند روی سیستم OneDrive مایکروسافت ۱۰۰ گیگابایت حافظه رایگان در اختیار بگیرند و اطلاعات خود را روی آن ذخیره کنند.

مایکروسافت گفته است حتی اگر سرویس پردازش ابری دیگر شرکت‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهید، می‌توانید از این ۱۰۰ گیگابایت به عنوان فضایی برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات خود استفاده کنید.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.