• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

استقرار خدمات ابری چندگانه، اولویت اصلی ۷۵ درصد سازمان‌های جهانی

رایورز – کارشناسان بر این باورند که طی سال جاری میلادی تعداد بیشتری از سازمان‌ها سراغ سیستم‌های چندگانه ابری می‌روند تا بتوانند ضمن کنترل بهتر زیرساخت‌های خود، از مزایای خدمات پردازش ابری نیز بهره‌مند شوند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، با وجود اینکه سازمان‌ها به مزایای خدمات ابری چندگانه واقف شده‌اند، هنوز در بسیاری از آنها سیاست مشخص برای استقرار این قبیل سیستم‌ها وجود ندارد و مدیران فناوری در این سازمان‌ها آگاهی اندکی در مورد پلتفورم‌های مذکور دارند.

“اریک هوی”(Eric Hui) مدیر مرکز خدمات ابری و سازمانی Equinix در منطقه آسیا-پاسیفیک بر این باور است که این مسئله باعث خواهد شد تا سازمان‌ها نتوانند از تمام مزایای زیرساخت‌های ابری بهره‌مند شوند.

سیستم‌های ابری چندگانه توجه بسیاری از سازمان‌های جهانی را جلب کرده‌اند و تولیدکنندگان سخت‌افزارهای سنتی می‌کوشند با خدمات ابری اختصاصی خود را با خدمات ابری عمومی دیگر شرکت‌ها ادغام کنند تا در نهایت سیستم‌های پردازش ابری چندگانه در اختیار سازمان‌ها قرار گیرد.

“استیفن مایلز”(Stephen Miles) مدیر فناوری مرکز CA Technologies بر این باور است که سازمان‌ها در منطقه آسیا-پاسیفیک و ژاپن در حال تغییر سیاست‌های خود هستند تا تمرکز بیشتری بر سیستم‌های ابری چندگانه داشته باشند و بتوانند با دسترسی به محیط ابری و سیستم‌های ارایه شده از سوی شرکت‌های فعال در این حوزه، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش هزینه‌های خود را باعث شوند.

 

 

باید توجه داشت که سازمان‌های آسیایی این روزها خدمات ابری چندگانه را به عنوان اولویت استراتژیک خود می‌دانند و برای در اختیار گرفتن آن سرمایه‌گذاری می‌کنند.

بررسی‌ها نشان داده است که ۸۷ درصد سازمان‌های سنگاپور اولویت اصلی خود برای سال ۲۰۱۵ میلادی را استقرار این قبیل سیستم‌ها در نظر گرفته‌اند.

مرکز Avanade نیز در آخرین بررسی جهانی خود روی ۱۰۰۰ مدیر سازمانی دریافته است که ۷۵ درصد سازمان‌ها خدمات ابری چندگانه را در لیست مهم‌ترین اولویت‌های خود برای سال ۲۰۱۵ گنجانیده‌اند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.