ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

افزایش تمایل کاربران به خرید نسل جدید سیستم‌های عامل موبایلی

رایورز – کارشناسان بازار به این نتیجه رسیده‌اند که فروش گوشی‌های هوشمند مبتنی بر نسل جدید پلتفورم‌های موبایلی رو به افزایش است و کاربران امروزی تمایل زیادی به استفاده از سیستم‌های عامل موبایلی جدید دارند.

به گزارش رایورز به نقل از دی‌جی‌تایمز، از جمله سیستم‌های عامل جدید که این روزها مورد توجه کاربران قرار گرفته است می‌توان به Android One گوگل، Firefox OS موزیلا و Tizen سامسونگ اشاره کرد که پیش‌بینی می شود فروش آنها در سال ۲۰۱۵ میلادی افزایش قابل ملاحظه یابد.

کارشناسان بر این باورند، آن دسته از کاربرانی که برای نخستین بار قصد خرید گوشی هوشمند را دارند بیش از دیگر کاربران سراغ سیستم‌های عامل جدید می‌روند.

این طور که گارتنر در آخرین گزارش خود اعلام کرده است، در فصل سوم سال ۲۰۱۴ میلادی ۳۴ درصد از بازار جهانی تلفن‌های همراه به گوشی‌های معمولی اختصاص داشت که پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۱۸ میلادی این رقم به کمتر از ۱۰ درصد برسد.

تفاوت قیمت میان گوشی‌های هوشمند و معمولی مهم‌ترین دلیلی محسوب می‌شود که ادامه فروش گوشی‌های معمولی را باعث شده است که البته ورود نسل جدید گوشی‌های هوشمند ارزان می‌تواند این شکاف را از میان بردارد.

 

 

مرکز Microsoft Mobile به عنوان بازوی تولیدکننده دستگاه‌های موبایلی مایکروسافت تصمیم گرفته است به طور کامل از بازار جهانی گوشی‌های معمولی خارج شود.

این در حالی است که دیگر تولیدکنندگان تلفن‌همراه با تکیه بر سیستم‌های عامل Android One، Firefox OS و Tizen سعی می‌کنند نسل جدید گوشی‌های هوشمند را با میانگین قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ دلار روانه بازار کنند.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.