• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

اقدامات Adobe برای رفع نگرانی کاربران هک شده

رایورز – چند روز قبل بخش قابل ملاحظه‌ای از اطلاعات داخلی و همچنین اطلاعات کاربران شرکت Adobe هک شد. شرکت Adobe از روز گذشته به مشتریان سازمانی خود توصیه کرد که بهتر است تمامی مشترکان ابزارها و نرم‌افزارهای Adobe پس از ورود بعدی به سیستم شناسه کاربری و رمز عبور خود را تغییر دهند.

این شرکت بزرگ تولیدکننده نرم‌افزارهای گرافیکی هم‌اکنون با برداشتن گام‌های مختلف سعی در ایجاد آرامش بین مشتریان خود دارد و اعلام کرده است که تمامی اطلاعات کاربران به همراه کدهای منبع اصلی که هک شده را بازیابی کرده است.

شرکت Adobe به تازگی به مشتریان سازمانی خود توصیه کرد که بهتر است تمامی مشترکان ابزارها و نرم‌افزارهای Adobe پس از ورود بعدی به سیستم شناسه کاربری و رمز عبور خود را تغییر دهند.

لازم به ذکر است که این اقدام امنیتی آسیبی به سیستم Adobe Creative Cloud یا Digital Publishing Suite وارد نکرده است که البته دیگر سرویس‌های این شرکت با مشکلات اساسی مواجه شده‌اند.
شرکت Adobe همچنین اعلام کرد که طی چند هفته آتی یک بیانیه به تمامی مشتریانی که حساب کاربری آنها هک شده است ارسال می‌کند و طی آن شرایط لازم برای جبران خسارت به‌وجود آمده و بازیابی اطلاعات را توضیح می‌دهد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.