• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

امنیت سایبری، مهم‌ترین اولویت سازمان‌های منطقه

رایورز – مرکز تحقیقاتی IDC با شرکت در کنفرانس CIO Summit خاورمیانه اعلام کرد که امنیت سایبری و خدمات موبایلی دو اولویت اصلی برای سرمایه‌گذاری سازمان‌ها در منطقه محسوب می‌شوند.

به گزارش رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، «استیون الیوت» مدیر تحقیقات IDC توضیح داد افزایش تمایل به استفاده از ابزارهای موبایلی باعث شده است تا نگرانی‌هایی در مورد حریم شخصی سازمان مطرح شود و این نگرانی‌ها به‌زودی به خارج از واحد IT سازمان نشات پیدا می‌کند.

به گفته او، در سال ۲۰۱۶ میلادی امنیت سایبری به یکی از سه اولویت ۷۰ درصد مدیران عامل در سازمان‌های سراسر جهان تبدیل خواهد شد.

الیوت گفت: «میزان نگرانی جمع داخلی سازمان در مورد مسایل امنیتی رو به افزایش است و در این فرآیند مسئولیت مدیران ارشد برای پاسخگویی به این مسئله بیشتر می‌شود. در این جریان شاهد خواهیم بود مدیران ارشد سازمان با مدیران اطلاعاتی همکاری‌های نزدیک‌تری را انجام دهند.»

او در ادامه اظهار داشت: ‌«چشم‌انداز امنیتی امروز بر این اصل استوار است که ترکیب مدیریت IT و مدیران ارشد سازمان راهکار اصلی برای حل این مشکل محسوب می‌شود و هر راهکار جدیدی با این فرآیند می‌تواند به صورت موفقیت‌آمیز مستقر شود.»

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.