• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بازار ۲۷۰ میلیارد دلاری خدمات ابری در سال ۲۰۲۰

رایورز – سازمان‌های جهان ارزش واقعی خدمات پردازش ابری را شناخته‌اند و بر این اساس پیش‌بینی شده است ارزش بازار جهانی این خدمات تا چند سال آینده به ۳۰۰ میلیارد دلار برسد.

به گزارش رایورز به نقل از 247Wallst، مرکز تحقیقاتی Market Research Media در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد بازار جهانی خدمات پردازش ابری بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ میلادی میانگین رشد ثابت سالانه ۳۰ درصدی را تجربه کند.

بر این اساس پیش‌بینی شده است در سال ۲۰۲۰ میلادی ارزش بازار جهانی خدمات، فناوری‌ها و محصولات پردازش ابری به بیش از ۲۷۰ میلیارد دلار برسد.

در این بازار نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات(SaaS)، پلتفورم‌های-به‌عنوان-خدمات(PaaS) و زیرساخت‌های-به‌عنوان-خدمات(IaaS) بیشترین فروش را خواهند داشت.

در حالی که این روزها شرکت‌های مختلف خدمات پردازش ابری را ارائه می‌دهند، هزینه استفاده از این قبیل محصولات رکن اساسی را در اختیار دارد و به عبارت دیگر، سازمان‌ها و کسب و کارها به دنبال آن هستند تا خدمات ابری را با قیمت پایین‌تر مورد استفاده قرار دهند.

شرکت آمازون طی چند ماه گذشته هزینه اشتراک در خدمات پردازش ابری خود را کاهش داد و به دنبال آن گوگل و مایکروسافت نیز خدمات ابری خود را ارزان کردند.

 

 

 

شرکت آمازون در هسته مرکزی کسب و کار خود سالانه ۱۰۰ میلیارد دلار درآمد کسب می‌کند و همین مسئله باعث شده است تا «جف بیزاس» مدیرعامل آمازون را یکی از موفق‌ترین افراد در حوزه خدمات ابری بدانند.

اما «ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت که پیش‌تر مدیریت مرکز خدمات ابری این شرکت را برعهده داشت، در این عرصه بزرگ‌ترین رقیب محسوب می‌شود و سیاست‌های اصلی خود را توسعه این قبیل محصولات در نظر گرفته است که البته به صورت همزمان گوگل نیز خدمات گسترده‌ای در اختیار کاربران می‌گذارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.