• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بازار ۲.۳ میلیارد دلاری ابزارهای DevOps در سال ۲۰۱۵

رایورز – بررسی‌ها نشان می‌دهد بازار سیستم‌های نوظهور DevOps به سرعت در حال رشد است و کاربران سازمانی تمایل بیشتری برای بهره‌مندی از خدمات مبتنی بر آن پیدا کرده‌اند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت،‌ مرکز تحقیقاتی گارتنر در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد ارزش بازار جهانی سیستم‌های DevOps در سال گذشته ۱.۹ میلیارد دلار بود که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان سال جاری میلادی به بیش از ۲.۳ میلیارد دلار برسد.

استراتژی بزرگ‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمات پردازش ابری در سال گذشته بر این اساس بود که از سیستم‌های DevOps به عنوان بخشی از کار خود استفاده کنند.

اما کارشناسان گارتنر به این نتیجه رسیده‌اند که طی سال ۲۰۱۵ میلادی DevOps به رکن اصلی مراکز ارائه‌دهنده خدمات ابری تبدیل می‌شود. بر اساس گزارش گارتنر، ۲۵ درصد از ۲۰۰۰ سازمان برتر جهان امسال سیستم‌های مبتنی بر DevOps را مورد استفاده قرار می‌دهند.

گارتنر در گزارش خود گفت: «در زمینه ارائه مستمر خدمات مبتنی بر سیستم DevOps، باید گفت که ارتقا ابزارها، زیرساخت‌ها و کدهای شناسایی مبتنی بر آن به صورت دایم دنبال می‌شود».

پیش‌بینی می‌شود طی سال جاری میلادی DevOps در زمینه استقرار سیستم‌ها و فناوری‌های مدیریتی به صورت گسترده در سازمان‌ها به کار گرفته شود.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.