• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

با نام iPotty بدترین اختراع سال معرفی شد: ترکیب آیپد و توالت!

رایورز– هدف از طراحی iPotty کمک به کودکان در استفاده از توالت است. اگر یک آیپد را با یک توالت فرنگی ترکیب کنیم، وسیله‌ای به دست می‌آید به نام iPotty. هدف از طراحی این دستگاه مضحک، کمک به کودکان در استفاده از توالت است.

کمپین Commercial-Free Childhood که به اختصار CCFC نامیده می‌شود و به سلامت و آموزش کودکان اهمیت نشان می‌دهد، iPotty را بدترین اختراع سال 2013 لقب داده است. یکی از تمرکزهای اصلی CCFC، محدودسازی تاثیرات فناوری‌های نوین بر کودکان است.

به گزارش رایورز به نقل از تلگراف، شرکت CTA Digital سازنده این دستگاه می‌گوید iPotty مکانی راحت و سرگرم‌کننده برای آموزش نحوه دستشویی رفتن به کودکان است.

در یک نگاه iPotty دارای یک لگن و یک قسمت صندلی مانند برای نشستن است ولی قسمت جلوی آن، این وسیله را از دیگر توالت‌ها متمایز می‌کند: پایه‌ای مخصوص برای نگهداری یک آیپد. آیپد با نمایش کارتون و یا اجرای بازی پرندگان خشمگین می‌تواند کودک را راضی کند که مدتی طولانی بر صندلی بنشیند.

آن دسته از کارشناسان CCFC که به این وسیله رای منفی داده‌اند، می‌گویند کودکان به هنگام قضای حاجت باید به راهنمایی والدین و وضعیت بدن خود توجه نشان دهند لذا پرداختن به بازی‌های رایانه ای در آن زمان، کار نامعقولی است و به نوعی نقض غرض محسوب می‌شود.

به هر حال اگر شما این محصول را برای کودک خود مناسب می‌دانید، می‌توانید آن را به قیمت 30 پوند از فروشگاه اینترنتی آمازون انگلیس خریداری کنید. البته در این فروشگاه iPotty بدون آیپد عرضه می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.