• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

بهترین‌های یوتیوب در سال 2013 معرفی شد

رایورز – کلیپ «سورپرایز کافی شاپ» که توسط یک دوربین مخفی فیلمبرداری شده است، هشتمین ویدئوی پرطرفدار یوتیوب در سال 2013 محسوب می‌شود.

امروزه یوتیوب به گنجینه‌ای بی‌نظیر و بسیار غنی از ویدئوها و فیلم‌هایی با موضوعات کاملاً مختلف تبدیل شده است. بنا به آمار منتشر شده، کاربران هر ماه 6 میلیارد ساعت ویدئو در یوتیوب تماشا می‌کنند. چندی پیش لیست ده‌تایی پربیننده‌ترین ویدئوهای یوتیوب منتشر شد.

به گزارش رایورز به نقل از TNW، اولین ویدئوی این لیست که The Fox (روباه) نام دارد، یک نمایش کمدی است که توسط دو کمدین نروژی به نام های Vegard و Bård کار شده است.

این کلیپ توانست با کسب بیش از 275 میلیون بازدید، صدرنشین این لیست گردد. ویدئوی بعدی با عنوان Harlem Shake (لرزش هارلم) نوعی تقلید رقص هارلم است که بیش از 95 میلیون بار تماشا شده است.

سومین ویدئو How Animals Eat Their Food نام دارد و به موضوع غذا خوردن حیوانات می‌پردازد. این ویدئو 88 میلیون بار دیده شده است. جایگاه چهارم لیست فوق به اجرای تقلیدی مایلی سایروس از آهنگ Wrecking Ball اختصاص یافته که توانست بیش از 78 میلیون بازدیدکننده برای خود فراهم آورد.

کلیپ تبلیغاتی شرکت Evian با نام Baby & Me و نیز کلیپ ژان کلود ون دام (Jean Claude Van Damme) بازیگر بلژیکی در تبلیغ کامیون‌های ولوو رتبه‌های بعدی را از آن خود کرده است. کلیپ موسیقی YOLO با کسب بیش از 53 میلیون بازدید، هفتم شده است.

سورپرایز کافی شاپ (Telekinetic Coffee Shop Surprise) که توسط یک دوربین مخفی فیلمبرداری شده و موضوع آن نیروی مافوق طبیعت یک دختر جوان است، با بیش از 50 میلیون بازدید، هشتم شده است. ویدوئی ورزشی The NFL نهم شد و رتبه دهم نیز به Mozart versus Skillrex اختصاص یافت.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.