• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

تحلیل بیگ دیتا برای حل معضل جای پارک در نیویورک

رایورز – در شرایط کنونی که کلان داده‌ها(Big Data) بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند، کارشناسان آمریکایی تلاش می‌کنند آنها را در جهت سیستم پارک اتومبیل در کلان‌شهر نیویورک مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش رایورز به نقل از 6ABC، «بن ولینگتون» از دانشمندان علوم داده طی کنفرانس TEDx NewYork توضیح داد که چگونه داده‌های عمومی جمع‌آوری شده می‌توانند تغییرات مثبت در زندگی شهری ایجاد کنند و تحلیل این داده تا چه اندازه می‌تواند رفاه را برای ساکنان کلان‌شهرها به همراه بیاورد.

ولینگتون اظهار داشت که به عنوان مثال کلان داده‌های به دست آمده از گیرنده‌های ماهواره‌ای GPS میانگین سرعت تاکسی‌ها در نیویورک را در طول یک روز نشان می‌دهند و از این اطلاعات می‌توان به منظور شناسایی ساعت‌های پررفت و آمد استفاده کرد.

او می‌گوید که به کمک همکارانش با تحلیل روی کلان داده‌های شهری دریافته است در طول دوره زمانی ده ساعته بین ۸:۳۵ صبح تا ۶:۳۳ شب اتومبیل‌ها با حداقل سرعت حرکت می‌کنند و میانگین سرعت آنها در زمان یاد شده ۱۱.۵ مایل بر ساعت است.

 

 

او بر این باور است که تحلیل کلان داده‌های مربوط به عبور و مرور شهری می‌تواند جای پارک در هر لحظه را به رانندگان نشان دهد و در هر یک از خیابان‌ها مشخص کند که اتومبیل او در چه نقاطی می‌تواند متوقف شود.

ولینگتون هم‌اکنون در حال ساخت نقشه الکترونیکی جامع از شهر نیویورک است که به رانندگان کمک می‌کند در هر لحظه مناسب‌ترین محل‌های توقف را در نزدیکی خود شناسایی کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.