• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

خدمات ابری و کلان داده‌ها آفریقای شمالی را متحول می‌کنند

رایورز – منطقه آفریقای شمالی با سرمایه‌گذاری هرچه بیشتر در فناوری‌های مدرن که از آنها با نام 3rd Platform یاد می‌شود، طی سال ۲۰۱۵ میلادی خود را به یکی از قطب‌های نوآوری در حوزه ICT تبدیل می‌کند.

به گزارش رایورز به نقل از سلولار-نیوز، دولت‌ها در منطقه آفریقای شمالی قصد دارند طی سال ۲۰۱۵ میلادی سرمایه‌گذاری خود در حوزه خدمات 3rd Platform شامل سیستم‌های پردازش ابری، سرویس‌های موبایلی و کلان داده‌ها(Big Data) را افزایش دهند.

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی IDC، آفریقای شمالی سرمایه‌گذاری روی خدمات کسب و کارهای هوشمند موبایلی، کلان داده‌ها، سیستم‌های تحلیلی و راهکارهای پردازش ابری را مهم‌ترین اولویت خود می‌داند.

این مرکز تحقیقاتی پیش‌بینی کرده است که طی سال جدید میلادی سمت و سوی بازار IT در آفریقا تغییر کند و شرکت‌های مخابراتی، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی بزرگترین سرمایه‌گذاران در حوزه خدمات فناوری مدرن باشند.

 

 

با این توضیحات پیش‌بینی شده است در سال ۲۰۱۵ امنیت سیستم‌های ابری مهم‌ترین نگرانی برای کسب‌ و کارهای آفریقایی محسوب باشد و میزان سازگاری با ابزارهای موبایلی در سازمان‌های این منطقه به رکوردی تازه دست یابد.

راهکارهای مربوط به مدیریت و چاپ اسناد از دیگر بخش‌هایی هستند که مورد توجه سازمان‌های آفریقایی قرار می‌گیرند و علاوه بر آن، شرکت‌های مخابراتی به میزان گسترده روی خدمات کلان داده‌ها تمرکز می‌کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.