• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

خدمات ابری گوگل و VMware ادغام شد

رایورز – دو شرکت گوگل و VMware از همکاری‌های جدیدی در حوزه خدمات ابری سازمانی خبر دادند که به موجب آن سرویس‌های گوگل از طریق ابزار vCloud Air شرکت VMware در اختیار مشتریان سازمانی قرار می‌گیرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، بر اساس مفاد موجود در قرارداد این دو شرکت، VMware از این پس خدمات پردازش ابری گوگل را به مشتریان سازمانی خود می‌فروشد.

این در حالی است که سرویس Cloud Platform گوگل در کنار vCloud Air ارتقاء می‌یابد و خدمات آن به صورت مشترک برای سازمان‌ها عرضه می‌شود.

بر اساس این قرارداد اعلام شده است که در مرحله نخست سرویس‌های Cloud Storage، BigQuery، Cloud Datastore و Cloud DNS گوگل از طریق پلتفورم پردازش ابری VMware برای کاربران سازمانی عرضه می‌شوند پس از مدتی دیگر سرویس‌های سازمانی گوگل برای مشتریان این شرکت ارائه می‌شود.

“مورالی سیتارام”(Murali Sitaram) مدیر همکاری‌های بین‌المللی و خدمات مشارکتی گوگل گفت: «فعالیت‌های مشترک جدید ما سیستم‌های مجازی سازی VMware را با پلتفورم ابری گوگل ادغام می‌کند. در نتیجه این قرارداد مشتریان سازمانی می‌توانند خدمات ابری مشترک گوگل و VMware را به صورت همزمان در اختیار بگیرند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.»

این دو شرکت همچنین اعلام کردند که در آینده نزدیک قابلیت‌های سرویس Cloud Platform گوگل با سیستم vRealize Cloud Management نیز ادغام خواهد شد.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.