• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

داشبورد ویژه گوگل برای خدمات ابری Cloud Platform

رایورز – مشترکان سرویس خدمات پردازش ابری Cloud Platform گوگل هم‌اکنون می‌توانند در مواقعی که این سیستم از دسترس خارج می‌شود، مدیریت بهتری بر ابزارهای مورد نظر خود داشته باشند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این اتفاق به واسطه عرضه داشبورد جدیدی صورت گرفته که گوگل آن را به صورت اختصاصی برای سرویس Cloud Platform راه‌اندازی کرده است.

این داشبورد جدید مانند ابزاری است که برای سرویس Google Apps ارائه شده بود تا هر زمان که خدمات پست الکترونیکی Gmail یا دیگر ابزارها از دسترس خارج شدند، کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

داشبورد جدید گوگل برای پلتفورم خدمات ابری در حالت بتا عرضه شده است و هفت منطقه در بازار جهانی که خدمات Cloud Platform را مورد استفاده قرار می‌دهند، می‌توانند با یک به‌روزرسانی ساده آن را در اختیار بگیرند.

این داشبورد به صورت پش‌فرض میزان سلامت خدمات ابری مربوطه طی هفت روز گذشته را نشان می‌دهد و کاربران می‌توانند با کلیک کردن روی گزینه «نمایش خلاصه و تاریخچه»، تصویر جامع‌تری از ۹۰ روز گذشته را در اختیار بگیرند.

 

 

البته باید توجه داشت که این ابزار جدید به منظور جایگزین شدن با هیچ یک از سرویس‌های کنونی گوگل عرضه نشده است و در عوض، از آن برای به صورت هماهنگ با ابزارهای کنونی از جمله Status Dashboard RSS استفاده می‌شود تا کاربران سازمانی ابزارهای توانمندتری در اختیار داشته باشند و بتوانند همواره به‌روز باشند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.