• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

درآمد ۴۰ میلیارد دلاری IBM از خدمات ابری و کلان داده‌ها در سال ۲۰۱۸

رایورز – شرکت IBM اعلام کرد که با اعمال سیاست‌های جدید و کاهش هزینه‌های سازمانی، در سال ۲۰۱۸ میلادی بیش از ۴۰ میلیارد دلار از درآمد خود را از بخشی به دست می‌آورد که با نام «الزامات استراتژیک» شناخته می‌شود.

به گزارش رایورز به نقل از تِک‌تایمز، این رشد قابل ملاحظه در درآمدهای IBM به واسطه افزایش تمرکز بر خدمات پردازش ابری، سیستم‌های تحلیل کلان داده‌ها(Big Data)، امنیت و سیستم‌های موبایلی صورت می‌گیرد که چهار بخش مذکور در این شرکت «الزامات استراتژیک» خوانده می‌شوند.

این کسب و کار نوظهور به گونه‌ای تعریف شده‌اند که بیشترین اهمیت را در پیشبرد اهداف IBM دارند و می‌توانند نسبت به واحد تولید سخت‌افزارهای سنتی این شرکت درآمد بالاتری به دست آورند.

سال گذشته این چهار بخش در IBM درآمدی بالغ بر ۲۵ میلیارد دلار را به دست آوردند که رقم مذکور معادل ۲۷ درصد از کل درآمد این شرکت محاسبه شد. این رقم بیش از ۱۳ درصد از کل درآمد IBM بود که در سال ۲۰۱۳ میلادی به واسطه تمرکز بر چهار بخش مذکور به دست آمد.

به هر حال، اگر IBM این هدف را محقق کند، چهار حوزه یاد شده در مجموع ۴۴ درصد از درآمد ۹۰ میلیارد دلاری این شرکت را در سال ۲۰۱۸ میلادی به خود اختصاص می‌دهند.

 

 

مدیران ارشد IBM به سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران وال‌‌استریت توضیح دادند که این شرکت بر اساس برنامه‌ریزی‌های خود قصد دارد ۴ میلیارد دلار روی این چهار بخش سرمایه‌گذاری کند تا ظرف سه سال از آنها ۴۰ میلیارد دلار درآمد به دست آورد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.