• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

درآمد ۵.۴ میلیارد دلاری کلان داده‌ها تا سال ۲۰۱۹

رایورز – ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی و مخابراتی از بزرگ‌ترین مراکزی هستند که حجم گسترده اطلاعات منظم و سازماندهی نشده را در اختیار می‌گیرند و همچنان به دنبال فرصت‌های بیشتری هستند تا بتوانند از مزایای خدمات چندگانه کلان داده‌ها(Big Data) و سیستم‌های تحلیلی بهره‌مند شوند.

به گزارش رایورز به نقل از آرسی‌آروایرس، مطالعه جدید مرکز “تحقیقات بازار مخابرات”(TMR) نشان می‌دهد که درآمد حاصل از عرضه سیستم‌های تحلیلی مخابراتی مبتنی بر کلان داده‌ها و داده‌های-به‌عنوان-خدمات(DaaS) باعث خواهد شد تا درآمد کلی صنعت کلان داده‌ها در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۵.۴ میلیارد دلار برسد.

داده‌های-به‌عنوان-خدمات نسل جدید سرویس‌هایی محسوب می‌شوند که امکان دسترسی سازمان‌ها به پایگاه داده را فراهم می‌کند و علاوه بر این، کسب و کارها می‌توانند پایگاه داده خود را برپایه سیستم‌های مدیریت سازمانی روی آن به اجرا درآورند.

مرکز “تحقیقات بازار مخابرات” بر این باور است که طی چهار سال آتی بخش اعظم رشد در بازار جهانی خدمات DaaS مبتنی بر زیرساخت‌ها و خدمات پردازش ابری صورت خواهد گرفت.

این مرکز معتقد است که تا سال ۲۰۱۹ میلادی شرکت‌های مخابراتی بزرگ‌ترین مشتری ابزارهای مربوط به داده‌های-به‌عنوان-خدمات خواهند بود تا بر اساس آن بتوانند استفاده بیشتری از کلان داده‌ها ببرند.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.