• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

راهکارهای ابری NetApp برای ذخیره‌سازی و بایگانی اطلاعات

رایورز – شرکت NetApp نرم‌افزار و راهکار جدید خود برای استقرار سیستم‌های چندگانه IT در سازمان‌ها را عرضه کرد و توضیح داد که این محصول می‌تواند قابلیت‌های تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی داده‌ها را در لحظه ارتقا دهد و این امکان را برای کاربران فراهم کند تا کنترل بیشتری بر اطلاعات داشته باشند.

به گزارش رایورز به نقل از اینترپرایزتِک، کاربران هم‌اکنون می‌توانند از خدمات سازمانی AWS آمازون برای تهیه نسخه پشتیبان، بازیابی و بایگانی اطلاعات خود استفاده کنند.

شرکت NetApp در این اقدام سه مدل ویژه از راهکار ابری SteelStore برای تهیه نسخه پشتیبان از داده‌ها مبتنی بر سیستم Amazon Machine Image(AMI) عرضه کرد تا سازمان‌ها بتوانند به صورت ایمن و کارآمد، مبتنی بر فضای پردازش ابری نسخه پشتیبان از اطلاعات خود را در اختیار داشته باشند.

شرکت NetApp همچنین اعلام کرد که با راهکار جدید خود سیستم ذخیره‌ساز اطلاعات Amazon S3 را نیز مورد پشتیبانی قرار می‌دهد تا امکان بایگانی آسان اطلاعات برای سازمان‌های مختلف فراهم شود.

این شرکت همچنین نرم‌افزارهای OnCommand Cloud Manager، OnCommand Insight و Cloud ONTAP را نیز به‌روز کرد تا سرعت سازمان‌ها برای انجام اقدامات مختلف در زمینه تحلیل و ذخیره داده‌ها افزایش یابد.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.