ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رشد ۲۷ درصدی فروش قطعات نمایشگرهای AMOLED

رایورز – پیش‌ بینی شده است که طی سال آتی میلادی درخواست بازار جهانی برای خرید قطعات مورد نیاز در ساخت این نمایشگرها رشد ۲۷ درصدی را تجربه کند.

ارزش بازار جهانی محصولات مورد نیاز نمایشگرهای AMOLED طی سال ۲۰۱۴ میلادی با رشد قابل ملاحظه به ۴۴۵ میلیون دلار می‌رسد که این رقم از بازار ۳۵۰ میلیون دلاری آن در سال ۲۰۱۳ میلادی بیشتر است.

این طور که گزارش جدید از سوی مرکز تحقیقاتی IHS نشان می‌دهد، طی سال ۲۰۱۳ میلادی ارزش بازار قطعات مورد نیاز نمایشگرهای AMOLED در بازار جهانی رشد ۴۹ درصدی را تجربه کرد که احتمال می‌رود این رقم در سال جدید میلادی با اندکی کاهش به ۲۷ درصد برسد.

“دوو کیم”( Doo Kim) تحلیلگر ارشد مرکز قطعات و مواد نمایشگرها در شرکت IHS در این خصوص گفت: «مرکز تولید نمایشگرهای سامسونگ موفق شده است طی سال گذشته فرآیند تولید نمایشگرهای AMOLED را به میزان قابل ملاحظه گسترش دهد.

سامسونگ توانسته است این نمایشگرها را با اندازه‌های بین ۳ تا ۵ اینچ به میزان گسترده در گوشی های هوشمند خود مورد استفاده قرار دهد».

او در ادامه توضیح داد: «به دنبال افزایش درخواست بازار جهانی برای استفاده از نمایشگرهای AMOLED در گوشی‌های هوشمند، گیرنده‌های تلویزیونی و دیگر محصولت الکترونیکی، دیگر رقبا در این زمینه می‌کوشند فعالیت‌های خود را افزایش دهند. این پدیده موجب می‌شود تا فروش قطعات و مواد مورد نیاز در نمایشگرهای AMOLED طی سال ۲۰۱۴ میلادی افزایش یابد».

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.