• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

رشد ۹۶ خدمات ابری مایکروسافت در یک سال گذشته

رایورز – سیستم‌های پردازش ابری که طی آن سازمان‌ها می‌توانند رایانه‌های مورد نیاز خود را که در نقاط مختلف دنیا قرار گرفته‌اند اجاره کنند، بزرگ‌ترین تغییر در حوزه خدمات سازمانی بعد از اختراع رایانه‌های شخصی محسوب می‌شود.

به گزارش رایورز به نقل از بیزینس‌اینسایدر، گروه شرکت‌های تحقیقاتی Synergy ارزش بازار جهانی خدمات پردازش ابری برای سال ۲۰۱۵ میلادی را ۱۶ میلیارد دلار پیش‌بینی کرد و توضیح داد که این بازار امسال رقابتی‌تر می‌شود.

به گفته این مرکز، آمازون هم‌اکنون ۳۰ درصد بازار جهانی خدمات ابری را در اختیار گرفته است و نزدیک‌ترین رقیب آن مایکروسافت محسوب می‌شود که صاحب ۱۰ درصد بازار است.

مایکروسافت سریع‌تر از تمام شرکت‌های فعال در این حوزه خدمات پردازش ابری خود را توسعه می‌دهد و مرکز Synergy اعلام کرده است که رشد شرکت مایکروسافت در این بازار نسبت به سال گذشته ۹۶ درصد بوده است.

شرکت گوگل رقیب دیگری است که بخش اعظم سرمایه‌گذاری‌های خود را معطوف به خدمات ابری کرده است و به گفته مرکز تحقیقاتی Synergy، در سال ۲۰۱۵ میلادی خدمات ابری گوگل نسبت به سال قبل رشد ۸۷ درصدی را پیش‌روی خود دارد.

 

 

شرکت IBM حاکمیت “بازار خدمات ابری چندگانه” را در اختیار گرفته است و بر این اساس محصولاتی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد که از فناوری‌های ابری در مراکز داده اختصاصی خود استفاده می‌کنند و به صورت همزمان سرویس‌های ارائه شده از سوی مراکز تولید سیستم‌های ابری را نیز به کار می‌برند.

شرکت IBM در آخرین گزارش مالی خود اعلام کرد که طی سال ۲۰۱۴ میلادی از فروش خدمات پردازش ابری به سازمان‌های مختلف در سراسر جهان ۷ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.