• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

زبان‌ برنامه‌نویسی اپل به‌روز شد

رایورز – با عرضه Xcode 6.3 زبان برنامه‌نویسی Swift اپل قابلیت‌های جدید و سیستم هوشمند برای گردآوری کدهای منبع را در اختیار گرفت.

به گزارش رایورز به نقل از رجیستر، نخستین نسخه از زبان برنامه‌نویسی Swift اپل در کنفرانس WWDC در ژوئن ۲۰۱۴ معرفی شد و نسخه ۱.۰ آن همراه با برنامه Xcode در سپتامبر ۲۰۱۴ به دست برنامه‌نویسان رسید و پس از گذشت مدت کوتاهی نسخه ۱.۱ آن عرضه شد.

به گفته اپل، Swift یک زبان برنامه‌نویسی مدرن است که به عنوان جایگزین ایمن‌تر برای Objective-C می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و برای آن قابلیت گردآوری کدهای منبع‌باز LLVM نیز در نظر گرفته شده است.

نسخه جدید این زبان برنامه‌نویسی با نام Swift 1.2 شناخته می‌شود که سازگاری بیشتری با Objective-C دارد و از امکانات جدید آن می‌توان به سیستم شمارشی جدید و توانایی تعریف سیستم اشاره‌گر و مسدودسازی اشاره کرد.

این قابلیت‌ها باعث می‌شوند تا کارشناسان با استفاده از اطلاعات Objective-C کدهای Swift را آسان‌تر اشاره کنند. برای این زبان برنامه‌نویسی جدید همچنین زیرساخت داده‌ای Set در نظر گرفته شده است تا مجموعه‌ عناصر اختصاصی سیستم NSSet نیز مبتنی بر Objective-C ارائه شود.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.