• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

زبان برنامه‌نویسی Go با خدمات ابری آمازون سازگار شد

رایورز – متخصصان در تلاشند تا خدمات پردازش ابری آمازون موسوم به AWS را با زبان برنامه‌نویسی Go سازگار کنند. شرکت آمازون اعلام کرد که هم‌اکنون اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است تا سرویس خدمات پردازش ابری Amazon Web Services بتواند از زبان برنامه‌نویسی Go در فرآیندهای خود استفاده کند.

به گزارش رایورز به نقل از ADTmag، زبان برنامه‌نویسی Go مبتنی بر سیستم کیت توسعه نرم‌افزاری(SDK) به سرویس خدمات ابری AWS اضافه شده است.

زیرا شرکت آمازون پروژه‌ای را مبتنی بر حضور گسترده‌تر شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار تعریف کرده است تا به موجب آن بتواند به نیاز مشتریان خود پاسخ دهد. لازم به ذکر است زبان برنامه‌نویسی متن‌باز Go توسط گوگل که یکی از بزرگ‌ترین رقبای آمازون محسوب می‌شود، ساخته شده است.

“پیترمون”(Peter Moon) مدیر مرکز توسعه خدمات پردازش ابری AWS اعلام کرد شرکت آمازون درخواست‌های فراوانی را مبنی بر سازگاری با Go دریافت کرده است تا این پلتفورم در کنار زبان‌های برنامه‌نویسی جاوا، C#، Ruby، Python، JavaScript، PHP و Objective-C فعالیت کند.

 

 

ویکی‌پدیا GO را یک زبان برنامه‌نویسی آماری توصیف می‌کند که مشکلات C در آن برطرف شده است، امکانات بیشتری را شامل می‌شود، امنیت بالاتری دارد، قابلیت‌های پویا را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد و کار با آن آسان‌تر است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.