• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products
post
page
acf-post-type
articles
agencies
notic_wpyticket
tablepress_table
webinars
podcasts
videos
solutions
products
acf-taxonomy
news
certificate

سرمایه‌گذاری ۳ میلیون دلاری برای توسعه زبان برنامه‌نویسی Node.js

رایورز – شرکت نرم‌افزاری NodeSource که ابزارهای ویژه خود برای توسعه زبان برنامه‌نویسی Node.js را ارائه می‌دهد، برای گسترش فعالیت‌های خود ۳ میلیون دلار سرمایه جدید در اختیار گرفت.

به گزارش رایورز به نقل از تِک‌کرانچ، این سرمایه‌گذاری از سوی دو مرکز Crosslink Capital و Resolute Ventures تا این زبان برنامه‌نویسی بتواند به عنوان اهرم کاربردی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات شرکت NodeSource نیازمند توسعه بیشتر هستند تا توسط برنامه‌نویسان مورد استفاده قرار بگیرند و در مقیاس بزرگ‌تر برای تولید ابزارهای کاربردی از آنها استفاده شود.

«برندان ایچ» مخترع زبان برنامه‌نویسی جاوااسکریپت که به عنوان مشاور با شرکت NodeSource همکاری می‌کند توضیح داد: «جاوااسکریپت محدودیت‌های گذشته را ندارد تا فقط برای طراحی سایت‌های اینترنتی به کار گرفته شود. این زبان برنامه‌نویسی به واسطه سازگاری با Node.js توانسته است روی سرورها نیز استفاده شود.»

شرکت NodeSource هم‌اکنون مشتریان بزرگی از جمله Uber، Fitbit و Netflix را در زیرمجموعه خود قرار داده است. بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت، NodeSource از ۳ میلیون دلار مذکور در جهت تولید محصولات جدید و پشتیبانی از فعالیت‌های خود برای همکاری با بزرگترین شرکت‌های جهان که نام آنها در لیست Fortune 500 وجود دارد، استفاده می‌کند.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.