ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سرمایه‌گذاری ۵۶ میلیون دلاری در صنعت کلان داده‌های آسیا

رایورز – شرکت Goldman Sachs برای نخستین بار ۵۶ میلیون دلار در صنعت محصولات مربوط به کلان‌ داده‌ها(Big Data) در بازار آسیا سرمایه‌گذاری کرد تا حاکمیت این عرصه را در دست بگیرد.

به گزارش رایورز به نقل از اف‌تی، این مرکز اعلام کرد که سرمایه‌گذاری ۵۶ میلیون دلاری خود را در شرکت سنگاپوری Antuit از بزرگترین تولیدکنندگان ابزارهای تحلیلی کلان داده‌ها در آسیا انجام می‌دهد.

مرکز Goldman بازوی سرمایه‌گذاری یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی آسیا محسوب می‌شود و با این کار در نظر دارد صنعت ابزارهای تحلیلی کلان داده‌های آسیا را به یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های جهان تبدیل کند و در کشور سنگاپور دره سیلیکون جدید راه بیاندازد.

کلان داده‌ها این روزها در سازمان‌های کوچک و بزرگ بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند و ابزارهایی که در این زمینه تولید می‌شود، برای در اختیار گرفتن و تحلیل آنها به کار می‌رود.

لازم به ذکر است شبکه‌های اجتماعی بزرگ از جمله توئیتر و اینستاگرام با استفاده از ابزارهای مخصوص کلان داده‌ها سعی می‌کنند تصاویر منتشر را تحلیل کنند و با به دست آوردن معیار رفتارهای انسانی، آگهی‌های تبلیغاتی را به صورت جداگانه برای هر یک از کاربران به انتشار برسانند.

 

 

نکته قابل توجه اینکه بازار کلان داده‌های آسیا هم‌اکنون در دست شرکت‌های اینتل، کوالکام و گوگل است و با این وجود برخی شرکت‌های کوچکتر نیز سعی کرده‌اند محصولات خود را در اختیار سازمان‌ها قرار دهند.

مرکز سرمایه‌گذاری Goldman پیش از این ۹۰ میلیون دلار در شرکت آمریکایی AvePoint از تولیدکنندگان کلان داده‌ها سرمایه‌گذاری کرده بود.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.