• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

سیستم امنیتی Windows Defender مایکروسافت به‌روز شد

رایورز – شرکت لنوو آگهی‌افزار ویژه‌ای را با نام Superfish Visual Discovery به صورت پیش‌فرض برای تعداد نامعلومی از کاربران رایانه‌ای خود عرضه کرده است و تا دستگاه‌های آسیب دیده از نوعی حمله سایبری را در امان نگه دارد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، ۲۴ ساعت پس از این اتفاق، مایکروسافت آخرین نسخه از نرم‌افزار امنیتی خود موسوم به Windows Defender را عرضه کرد که به عنوان یک قابلیت استاندارد در رایانه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 8.x عرضه می‌شود.

این قابلیت که به صورت خودکار روی رایانه‌های مذکور ارائه می‌شود و مابقی کاربران می‌توانند آن را از سایت مایکروسافت بارگذاری کنند، می‌تواند ابزار کاربری آلوده را شناسایی و آن را حذف کند.

این اتفاق دقیقا مشابه اقدام لنوو برای ایمن‌سازی رایانه‌های شخصی محسوب می‌شود و هر دو شرکت سعی کرده‌اند مشکل امنیتی مشابه را از میان بردارند.

گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران نشان می‌دهد که Windows Defender از ابتدای هفته جاری به صورت خودکار برای آنها به‌روز شده است و برخی دیگر به صورت دستی اقدام به به‌روزرسانی کرده‌اند.

 

 

این نسخه جدید از نرم‌افزار امنیتی مایکروسافت رایانه را اسکن می‌کند تا در صورت وجود ابزار مذکور آن را از میان بردارد. بخش Certificate Manager نیز پس از حذف ابزار مذکور تایید می‌کند که هیچ گونه آلودگی رایانه را تهدید نمی‌کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.