• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

فناوری‌های موبایلی مایکروسافت در اختیار سازمان‌های کوچک

رایورز – مایکروسافت از ابتدای مارس ۲۰۱۵ مجموعه فناوری‌های مدیریت موبایلی خود را برای سازمان‌های کوچک و متوسط(SMB) عرضه کرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این مجموعه که با نام Enterprise Mobility Suite (یا EMS) شناخته می‌شود تاکنون فقط برای سازمان‌های بزرگ و از طریق مجوز نرم‌افزاری Enterprise Agreement عرضه می‌شود.

با این وجود، از ابتدای ماه مارس مجموعه نرم‌افزارهای موبایلی EMS از طریق مجوز نرم‌افزارهای باز هم عرضه می‌شود و مراکزی در که در زمینه توزیع نرم‌افزار با مایکروسافت همکاری می‌کنند نیز می‌توانند EMS را در اختیار سازمان‌های کوچک و متوسط قرار دهند.

مجموعه نرم‌افزار مدیریت موبایلی EMS از سه بخش اصلی Azure Active Directory Premium، خدمات Azure Rights Management و سرویس مدیریت دستگاه‌های موبایلی Intune تشکیل شده است.

شرکت مایکروسافت EMS را به عنوان راهکاری برای کاهش هزینه‌های سازمانی و یکپارچه‌سازی روش‌های موجود در جهت محافظت بیشتر از دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر ویندوز، iOS و اندروید و همچنین ابزارهای مبتنی بر آنها معرفی کرد.

 

 

در اخبار مرتبط که روی شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شد، مدیران مایکروسافت توضیح دادند که از این پس گزینه خرید جداگانه نرم‌افزار Intune حذف می‌شود و آن دسته از کاربرانی که تاکنون آن را خریداری کرده‌اند می‌توانند به استفاده از این محصول ادامه دهند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.