درخواست دمو ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

قابلیت‌های جدید برای خدمات پردازش ابری Salesforce

رایورز – شرکت Salesforce از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی در جهان محصول جدیدی را با نام «موتور هوشمند» برای سیستم Service Cloud خود با هدف تحلیل بهتر داده‌ها، ارتقاء خدمات کاربری و اتصال تعداد بیشتری دستگاه الکترونیکی عرضه کرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت Salesforce بر این باور است که علوم و خدمات کاربری هوشمند باعث خواهند شد در آینده نزدیک تعداد بیشتری از دستگاه‌ها به اینترنت متصل شوند. همان طور که اینترنت اشیاء(IoT) هر روز گسترده‌تر می‌شود، نیاز کاربران برای بهره‌مندی از خدمات مختلف افزایش می‌یابد.

این قابلیت جدید با اتوماسیون فضای کاری، می‌تواند فرآیندهای مختلف در سازمان مانند پشتیبانی از موارد بیشتر در واحد فروش یا بازایابی را سرعت بخشد.

به طور ویژه گفته شده است که این محصول سیستم فروش را هدایت می‌کند و به عنوان مثال، می‌تواند به عنوان ابزار کاربردی برای تیم مدیریت فروش مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم Intelligent Workload Management که همزمان با این قابلیت ارائه شده است نیز به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از Service Cloud به صورت خودکار مدیریت فرآیند داخلی را در دست بگیرند.

 

 

آخرین قابلیت جدید Salesforce با نام Seamless Omni-Channel معرفی شده است که امکان ارتباط مشتریان با سازمان را فراهم می‌کند و برای برقراری ارتباط مجدد با آنها، نیاز به شناسایی مجدد هر مشتری را از بین می‌برد.

شرکت Salesforce اعلام کرد که Service Cloud به ازای هر کاربر در هر ماه ۱۳۵ دلار هزینه دارد و قابلیت Intelligence Engine از پایان سال جاری در اختیار عموم سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنگران (احتشام سابق) شماره ۵

۰۲۱−۸۹۳۲۶۰۰۰

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.