• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

قابلیت کلان داده‌های اوراکل برای سیستم Hadoop به‌روز شد

رایورز – شرکت اوراکل با عرضه یک نرم‌افزار مجازی‌سازی به همراه ابزار همانندسازی، بخشی از سیستم جامع خود مخصوص کلان داده‌ها(Big Data) را به‌روز کرد تا Hadoop به صورت گسترده‌تر در سازمان‌های سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، “نِیل مندلسون”(Neil Mendelson) مدیر مرکز کلان داده‌ها و سیستم‌های تحلیلی پیشرفته اوراکل توضیح داد که برنامه‌های این شرکت این است که فناوری‌های کاربردی از جمله Hadoop را در اختیار بگیرید و آن را به صورت گسترده‌تر برای سازمان‌ها ارائه دهد.

مندلسون اظهار داشت که استراتژی کلان داده‌ای اوراکل بر گستره ابزارهای تحلیل داده که اطلاعات را از منابع مختلف دریافت می‌کنند، تاکید دارد.

از جمله قابلیت‌های جدید اوراکل می‌توان به سیستم Big Data Discovery اشاره کرد که سیستم بصری Hadoop محسوب می‌شود و این اطمینان را ایجاد می‌کند که کارشناسان حوزه داده می‌توانند به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و مبتنی بر بازارهای مجازی‌سازی نیازهای خود را برطرف کنند.

ابزار دیگر در این زمینه با نام Big Data for Golden Gate شناخته می‌شود که مجموعه‌ای از محصولات در حوزه همانندسازی داده‌ها در آن واحد است تا سیستم Hadoop بتواند مبتنی بر فرمت‌های HDFS، Flume،‌ Hive و Hbase فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.