• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

لینوکس Red Hat فعلا روی خدمات ابری Azure عرضه نمی‌شود

رایورز – شرکت مایکروسافت با افزودن خاصیت پلتفورم چندگانه به خدمات پردازش ابری خود با رقبا رابطه نزدیک‌تری برقرار کرده است که به عنوان مثال می‌توان به اقدامات اخیر در زمینه خدمات مجازی‌سازی اشاره کرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت،‌ مایکروسافت به تازگی این امکان را در اختیار کاربران قرار داده است تا مبتنی بر سیستم پردازش ابری Azure، در ماشین‌های مجازی خدمات لینوکس را اجرا کنند.

لیست برنامه‌های لینوکس که هم‌اکنون مبتنی بر خدمات ابری Azure مایکروسافت در اختیار کاربران قرار می‌گیرند Ubuntu شرکت Canonical، CentOS شرکت OpenLogic، CoreOS، لینوکس اوراکل، SUSE Linux Enterprise و Open SUSE را شامل می‌شود.

در این لیست هنوز خبری از خدمات شرکت Red Hat نیست. همان طور که پاییز گذشته گفته شد، ‌تعدادی از مشتریان مایکروسافت علاقه فراوان دارند تا مجوزهای نرم‌افزاری Red Hat را مبتنی بر فضای ابری Azure مورد استفاده قرار دهند. اما هنوز مشخص نیست که مایکروسافت و Red Hat در این زمینه به توافق رسیده‌اند یا خیر.

البته تئوری‌های فراوانی در این زمینه مطرح شده است، اما هیچکس به درستی نمی‌داند که از چه زمان لینوکس Red Hat به صورت رسمی روی خدمات ابری Azure مایکروسافت عرضه خواهد شد.

 

 

با این وجود باید توجه داشت مایکروسافت در تاریخ ۲۳ فوریه اعلام کرد آخرین نسخه از سییستم‌عامل Red Hat Enterprise Linux که با نام RHEL 7.0 شناخته می‌شود، در صورت درخواست سازمان‌ها مبتنی بر سیستم Hyper-7 و Windows Server مایکروسافت عرضه می‌شود.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.