• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت امنیت کلان داده‌ها را افزایش می‌دهد

رایورز – مایکروسافت مدتی قبل شرکت نرم‌افزاری Aorato را خریداری کرد و کارشناسان هم‌اکنون اعلام کرده‌اند که این واگذاری بزرگ می‌تواند بر امنیت ماشین‌های یادگیرنده و فناوری‌های کلان داده‌ها(Big Data) در شرکت مایکروسافت تاثیرات فراوان برجا بگذارد.

به گزارش رایورز به نقل از مارکت‌رئالیست، شرکت مایکروسافت با این خرید بزرگ قابلیت‌های جدیدی را به مجموعه نرم‌افزاری Office 365 اضافه می‌کند و در عین حال امکانات امنیتی بیشتری به سیستم‌ کلان داده‌ها می‌افزاید.

شرکت Aorato بر تولید فناوری‌های امنیتی تمرکز دارد و مایکروسافت می‌کوشد با استفاده از محصولات آن، سطح جدیدی از امنیت را برای محافظت هرچه بیشتر از زیرساخت‌ها و کلان داده‌های سازمانی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

“تاکشی نوموتو”(Takeshi Numoto) مدیر مرکز بازاریابی خدمات ابری و سازمانی مایکروسافت در این خصوص گفت: ‌«ما با فناوری‌های Aorato می‌توانیم سرعت خود برای ارائه ابزارهای جدید در حوزه کلان داده‌ها را افزایش دهیم و راهکارهای ایمن و کارآمد مبتنی بر فضای پردازش ابری در اختیار مشتریان خود بگذاریم.»

 

 

فناوری امنیتی شرکت Aorato با محصولات مایکروسافت سازگاری دارد و گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد که دایرکتوری پلتفورم ابری Azure مایکروسافت مشابه فناوری‌های Aorato فعالیت می‌کند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.