• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مایکروسافت با MasterCard همکاری می‌کند

رایورز – «آجای بانگا» مدیرعامل شرکت MasterCard به منظور اثرگذاری هرچه بیشتر فعالیت‌های مالی خود اعلام کرد همکاری‌های عمومی و خصوصی گسترده‌ای را با شرکت‌های مختلف آغاز می‌کند.

به گزارش رایورز به نقل از pymnts،‌ شرکت MasterCard به عنوان نخستین گام در این زمینه از آغاز همکاری‌های خود با مایکروسافت خبر داد تا به کمک بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری جهان بتواند در زمینه پرداخت‌های الکترونیکی اقدامات گسترده‌تری انجام دهد.

این همکاری‌ها به تخصص مایکروسافت در حوزه شبکه‌های مالی مربوط می‌شود، اما فناوری ویژه مایکروسافت به منظور ایجاد فرصت جدید برای MasterCard هنوز به طور دقیق اعلام نشده است.

دو شرکت مایکروسافت و MasterCard اعلام کردند که در نخستین مرحله محصول مشترک خود را در مکزیک ارائه می‌دهند و پروژه‌های مختلفی را برای اقتصادی این کشور به اجرا می‌رسانند.

 

 

این همکاری‌ها سه هدف اصلی را دنبال می‌کند: ارتقاء محصولات مالی و راهکارهای فنی، همکاری گسترده‌تر با بخش خصوصی به منظور طراحی و استقرار آسان پروژه‌ها، و ارتقاء پلتفورم‌ها به منظور ارایه گزینه‌های مناسب پرداخت از طریق پلتفورم ابری مایکروسافت.

شرکت MasterCard اعلام کرد که از مایکروسافت کمک می‌گیرد تا نسل جدید سیستم‌های پرداخت هوشمند خود را از طریق ترمینال‌های POS ارائه دهد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.