• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مدیر مالی گوگل بازنشسته شد

رایورز – «پاتریک پیچِت» مدیر مالی گوگل اعلام کرد که به زودی در این موقع شغلی بازنشسته می‌شود و تا زمان بیشتری را در کنار اعضای خانواده خود سپری کند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، او در این خصوص روی صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی گوگل‌پلاس نوشت: «بله، می‌دانم که شما این خبر را از قبل شنیده‌اید. ما برای شغل خود فعالیت زیادی انجام می‌دهیم. من هم به طور قطع همین کار را کردم. من به دنبال جلب حس همدردی نیستم، اما می‌خواهم تفکرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارم. بسیاری از مردم این روزها برای برقراری تعادل بین کار و زندگی شخصی خود مشکل دارند.»

او در ادامه صحبت‌های خود به حس‌های ویژه‌ای در زندگی اشاره کرد و گفت اتفاقاتی مانند مشاهده طول آفتاب از کوه‌های کلیمانجارو،‌ یادگیری یک زبان محلی و … هر کدام به تنهایی می‌تواند زندگی انسان را متحول کند.

لازم به ذکر است که خروج پیچت از شرکت گوگل به صورت کاملا دوستانه انجام شده است و او قصد ندارد که به محض بازنشسته شدن از این شرکت بیرون رود.

 

 

پیچِت اعلام کرد تا زمانی که یک جایگزین مناسب برای او پیدا شود در موقعیت شغلی خود حضور خواهد داشت و سپس طی دوره‌های زمانی تعریف شده، این پُست را در اختیار خود خواهد گذاشت که تمام این اتفاقات زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

او این خبر را در جریان برگزاری بیست‌وپنجمین سالگرد ازدواج خود منتشر کرد و به همسرش قول داد که به زودی زمان بیشتری را در اختیار و دیگر اعضای خانواده بگذارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.