• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

مرکز خدمات پردازش ابری آمازون ۵۰ میلیارد دلار می‌ارزد

رایورز – سهامداران آمازون از امسال می‌توانند میزان درآمدهای این شرکت از واحد خدمات پردازش ابری را به دقت محاسبه کنند. زیرا این نخستین باری است که وضعیت مالی این بخش به صورت مجزا بررسی می‌شود.

به گزارش رایورز به نقل از گیک‌وایر، البته باید گفت پیش از آنکه آمازون بخواهد گزارش‌های رسمی خود را در این زمینه منتشر کند، کارشناسان اقتصادی تحلیل‌های و پیش‌بینی‌هایی را در این زمینه انجام داده‌اند.

تحلیلگران بانک سرمایه‌گذاری Robert W. Baird بر اساس آخرین بررسی‌های خود اعلام کردند مرکز ارائه دهنده خدمات پردازش ابری آمازون(AWS) بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد دلار ارزش دارد به عبارت دیگر هر سهام آن ۹۵ دلار می‌ارزد.

در پایان فصل گذشته آمازون اعلام کرد که گزارش مالی مجزا مربوط به واحد ارائه خدمات پردازش ابری خود را در فصل نخست سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر می‌کند.

لازم به ذکر است که واحد AWS در فصل چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی موفق شد درآمدی بالغ بر ۱.۶۷ میلیارد دلار را به دست آورد که البته باید توجه داشت این مرکز به صورت همزمان خدمات تبلیغات را نیز ارائه می‌دهد و قراردادهایی در زمینه کارت‌های اعتباری منعقد کرده است.

 

 

این بانک سرمایه‌گذاری همچنین اظهار داشت که AWS می‌تواند به یکی از ارکان اصلی کسب و کار آمازون تبدیل شود و میانگین درآمد فصلی آن در سال ۲۰۲۰ میلادی به بیش از ۲۰ میلیارد دلار برسد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.