• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نرم‌افزار Adobe Photoshop بیست‌وپنج ساله شد

رایورز – ابزار محبوب و صاحبنام شرکت Adobe برای ویرایش تصویر ۲۵ ساله شد تا این شرکت همچنان بتواند خود را به عنوان تولیدکننده محبوب‌ترین نرم‌افزارهای گرافیکی و تصویری معرفی کند.

به گزارش رایورز به نقل از تِک‌پروسرچ، نرم‌افزار کاربردی Photoshop این هفته وارد ۲۵ سالگی شد و شرکت Adobe از این اتفاق با عنوان «ربع قرن با بهترین خدمات گرافیکی جهان» یاد کرد.

نرم‌افزار Photoshop نخستین بار در فوریه ۱۹۹۰ به جهانیان معرفی شد و از آن زمان تاکنون بش از ۱۵ نسخه اصلی از این محصول ارائه شده است که برخی از آنها به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

«توماس نول» یکی از بنیانگذاران شرکت Adobe اعلام کرد که Photoshop در ابتدا یک پروژه شخصی بود که او و برادرش جان در اواخر دهه ۱۹۸۰ روی آن کار می‌کردند و هرگز برنامه‌ای برای عرضه جهانی آن را در سر نداشتند.

نول توضیح داد: «این در واقع پروژه‌ای بود که من و برادرم با هدف استفاده چندگانه و لذت شخصی آن را دنبال می‌کردیم. در ابتدا انگیزه‌ای برای تکمیل این پروژه وجود نداشت، اما چند ماه بعد به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم نرم‌افزار خود را به یک محصول تجاری تبدیل کنیم.»

 

 

لازم به ذکر است توماس که سال ۱۹۸۷ در مقطع دکترا در حال تحصیل بود، برخی ابزارهای دیجیتالی خود را مرتبط با رشته تحصیلی تولید می‌کرد و جان در مرکز Industrial Light مشغول به کار بود.

«توماس نول» می‌گوید که توسعه Photoshop در طول چند سال گذشته او را هم شگفت‌زده کرده است و برخی قابلیت‌های آخرین نسخه آن فراتر از نیاز کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.