• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسخه اولیه ویندوز ۱۰ مخصوص دستگاه‌های موبایلی عرضه شد

رایورز – شرکت مایکروسافت نخستین پیش‌نمایش عمومی از ویرایش موبایلی ویندوز را عرضه کرد تا کاربرانی که قصد آزمایش روی این محصول را دارند، بتوانند آن را روی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی نصب کنند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این نسخه از ویندوز ۱۰ برای دستگاه‌های مبتنی ویندوز فونی مبتنی بر پردازنده ARM ارائه شده است و همچنین کلیه تبلت‌های کوچک و فبلت‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM و اینتل می‌توانند آن را در اختیار بگیرند.

این پیش‌نمایش برای آن دسته از کاربرانی که با ثبت‌نام در سیستم Windows Insider مایکروسافت آمادگی خود را برای آزمایش نسخه‌های جدید محصولات این شرکت اعلام کردند، قابل بارگذاری خواهد بود.

این طور که مایکروسافت در بیانیه خود توضیح داد، نخستین پیش‌نمایش نسخه موبایلی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ به صورت اختصاصی برای گوشی‌های Lumia ۶۳۰، ۶۳۵، ۶۳۸، ۷۳۰ و ۸۳۰ عرضه شده است و البته دیگر دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز فون نیز می‌توانند آن را در اختیار بگیرند.

مقامات مایکروسافت در کنفرانس پایان ماه ژانویه اعلام کردند که این شرکت پیش‌نمایش اولیه از ویندوز ۱۰ مخصوص دستگاه‌های موبایلی را ماه فوریه عرضه می‌کند که البته در آن زمان تاریخ دقیق گفته نشده بود.

 

 

 

این افراد هم‌اکنون توضیح دادند که مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت با حجم کم که Spartan نام دارد در نسخه‌های بعدی ویندوز ۱۰ موبایلی عرضه خواهد شد.

مدیران مایکروسافت همچنین تایید کردند که گروه توسعه دهنده نسخه موبایلی ویندوز ۱۰ در حال تکمیل دستیار دیجیتالی Cortana است تا این سیستم را با قابلیت‌های جامع‌ عرضه کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.