• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسخه ویژه نرم‌افزار LINE برای کسب و کارها عرضه شد

رایورز – شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار پیام‌رسان اینترنتی LINE ابزار جدیدی را با نام @LINE برای کسب‌ و کارها و کاربران تخصصی عرضه کرد. این ابزار با هدف کمک به کاربران برای ایجاد حساب کاربری سازمانی و برقراری ارتباط میان مشتریان و شرکت ساخته شده است.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، برای ابزار @LINE قابلیت ارسال پیام‌های گروهی به تمام هواداران موجود در حساب کاربری در نظر گرفته شده است تا سازمان‌ها در آینده بتوانند از این طریق با مشتریان خود ارتباط نزدیک برقرار کنند. کاربران همچنین می‌توانند در گفت‌وگوهای گروهی و انفرادی شرکت کنند که البته قابلیت مذکور در صورت تمایل می‌تواند غیرفعال شود.

برندها و کسب و کارهایی که از ابزار @LINE استفاده می‌کنند، مانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای این قابلیت را در اختیار خواهند داشت تا یک صفحه اصلی برای خود در نظر بگیرند و سازمان مربوطه بتواند آخرین اخبار و اطلاعات خود را روی آن منتشر کند. آخرین به‌روزرسانی‌ها نیز می‌تواند روی همین صفحه منتشر شود و کاربران بتوانند بر حسب زمان انتشار مطالب، آنها را در اختیار بگیرند.

کاربران سازمانی می‌توانند حساب‌های کاربری مورد نظر خود را به صورت تصادفی و رایگان در این سرویس ایجاد کنند یا آنکه با پرداخت ۲۴ دلار بتوانند یک حساب کاربری ویژه بخرند که البته برای نگه داشتن آن باید سالی ۱۲ دلار هم بپردازند.

حساب‌های کاربری رایگان ماهانه امکان ارسال ۱۰۰۰ پیام را فراهم می‌کنند. لازم به ذکر است که این ابزار برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS به صورت رایگان عرضه شده است.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.