• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نسل جدید حافظه‌های ابری «وسترن دیجیتال» برای سازمان‌ها

رایورز – شرکت Western Digital از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات در جهان سری محصولات My Cloud را برای حافظه‌های شخصی NAS مبتنی بر فضای پردازش ابری ارتقا دهد.

به گزارش رایورز به نقل از دِ.اینکوئیرِر، در این سری از محصولات Western Digital چهار سیستم جدید برای سازمان‌ها عرضه شده است تا بتوانند مشکلات کنونی برای ذخیره اطلاعات مبتنی بر فضای پردازش ابری را از میان بردارند.

سیستم‌های EX2100، EX4100، DL2100 و DL4100 همراه با مدل‌های اورجینال کاربری از جمله EX2 و EX4 برای ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات سازمان‌ها در فضای پردازش ابری عرضه شده‌اند.

سیستم‌های EX که با نام EXpert هم شناخته می‌شوند، پردازنده دو هسته‌ای Marvell Armada را در خود جا داده‌اند و نسبت به مدل‌های قبلی فرآیند دریافت و انتقال اطلاعات را با سرعت بیشتر انجام می‌دهند و ظرفیت آنها دست‌کم ۲۴ ترابایت اعلام شده است.

 

 

نسخه DL این سیستم‌ها که به صورت اختصاصی برای کسب و کارها عرضه شده است پردازنده دو هسته‌ای Atom اینتل دارد و آخرین نسخه از سیستم عامل ابری My Cloud روی آنها نصب شده است.

این شرکت با برگزاری کنفرانسی در شهر لندن به منظور معرفی محصولات مذکور توضیح داد که آنها را به عنوان سری جدیدی از حافظه‌های ذخیره‌ساز اطلاعات برای سازمان‌ها عرضه کرده است و قصد ندارد از این طریق جایگزینی برای محصولات قبلی در اختیار مشتریان خود بگذارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.