• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

نوکیا تبلت و لپ‌تاپ جدید وارد بازار می‌کند

رایورز – تصاویر تبلیغاتی جدیدی که از سوی نوکیا منتشر شده است، چیزی شبیه به لپ‌ تاپ‌ها را نیز شامل می‌شود و این مسئله می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که نوکیا قصد دارد به بازار جهانی رایانه‌های شخصی همراه برگردد. شرکت نوکیا برخی جزییات مربوط به کنفرانس مطبوعاتی بزرگ خود که اواخر ماه جاری برگزار می‌شود را منتشر کرد.

از مدت‌ها قبل اعلام شده بود که نوکیا در این اقدام یک دستگاه گوشی هوشمند و یک رایانه لوحی را معرفی می‌کند و این طور که منابع آگاه هم‌اکنون اعلام کرده‌اند، احتمال می‌رود که یک دستگاه رایانه شخصی لپ‌ تاپ هم در این کنفرانس مطبوعاتی معرفی شود.

پیش‌ بینی شده است که شرکت نوکیا در این کنفرانس مطبوعاتی که در تاریخ ۲۲ اکتبر در شهر دبی برگزار می‌شود، ۶ دستگاه الکترونیکی مختلف را معرفی کند.

از بین دستگاه‌هایی که قرار است در این مراسم معرفی شود می‌توان به یک فبلت(Phablet) 6 اینچی مجهز به پردازنده چهار هسته‌ای اشاره کرد که احتمالا با نام Lumia 1520 به دست کاربران می‌رسد.

همچنین گفته شده است که رایانه لوحی نوکیا نیز با نام Lumia 2520 عرضه می‌شود و روی آن سیستم‌عامل Windows RT نصب شده است. همچنین پیش‌ بینی شده است که شرکت فنلاندی نوکیا چند دستگاه گوشی هوشمند جدید را وارد بازار کند.

با این وجود، تصاویر تبلیغاتی جدیدی که از سوی نوکیا منتشر شده است، چیزی شبیه به لپ‌ تاپ‌ها را نیز شامل می‌شود و این مسئله می‌تواند نشان دهنده آن باشد که نوکیا قصد دارد به بازار جهانی رایانه‌های شخصی همراه برگردد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.