• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

هوش مصنوعی فیس‌بوک برای مقابله با آپلود برخی تصاویر

رایورز – هوش مصنوعی تا کجا می‌تواند پیشرفت کند؟ هر چند یکی از دانشمندان غربی معتقد است پیشرفت هوش مصنوعی به معنای پایان کار بشر است ولی برخی نیز از آن به عنوان یکی از راهکارهای عالی برای پیشبرد اهداف انسان‌ها یاد می‌کنند.

به هر حال فیس‌بوک می‌گوید قصد دارد از هوش مصنوعی استفاده ویژه‌ای به عمل آورد: جلوگیری از آپلود تصاویری که افراد در حالت مستی از خود عکس می‌گیرند.

فیس‌بوک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا، ذخیره‌گاه بسیار بزرگی از انواع عکس‌های سلفی از هزاران و میلیون‌ها کاربر در اقصی نقاط جهان است ولی برخی افراد در حالت مستی و به صورت لایعقل از خود عکس می‌گیرند؛ کاری که به مذاق فیس‌بوکی‌ها خوش نیامده است.

به گزارش رایورز به نقل از tech-wd، در این قضیه هوش مصنوعی به این صورت عمل می‌کند که با بررسی چهره کاربر و نیز چهره دیگر افراد حاضر در عکس، می‌کوشد دریابد آیا فرد مست است یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد، پیامی ظاهر می‌شود که کاربر را از عدم امکان آپلود تصویر خبر می‌دهد و در واقع وی را از انجام این کار برحذر می‌دارد. سوالی که به ذهن می‌رسد این است که آیا این روش، مرحله آغازینی برای کارهایی گسترده‌تر در آینده است؟ و به عبارت دیگر آیا طی سال‌های آتی، هوش مصنوعی وظایف دیگری نیز در اینترنت بر عهده خواهد گرفت؟

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.