• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

پلتفورم جدید HP برای تحلیل کلان داده‌ها عرضه شد

رایورز – شرکت HP پلتفورم ویژه خود برای تحلیل کلان داده‌ها(Big Data) را با نام Haven Predictive Analytics معرفی کرد و توضیح داد این سیستم قابلیت‌های یادگیری ماشینی و سیستم‌های تحلیلی آماری را برای سازمان‌هایی که با حجم وسیع اطلاعات مواجه هستند، ارائه می‌دهد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، این پلتفورم مبتنی بر نسخه جدید سیستم Distributed R شرکت HP ارائه شده است که به گفته شرکت سازنده، این سیستم بر پایه مدل‌های آماری زبان برنامه‌نویسی R عمل می‌کند. شرکت HP توضیح داد که سیستم جدید به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا حجم‌های وسیع‌تر اطلاعات در مقیاس پتابایت را در زمان کوتاه‌تر تحلیل کنند.

به گفته این شرکت، R یک زبان برنامه‌نویسی ویژه محسوب می‌شود که مبتنی بر میلیون‌ها داده علمی عمل می‌کند و همین مسئله باعث شده است تا پلتفورم جدید برای تحلیل کلان داده‌ها محدودیت‌های پیشین را از میان بردارد.

“شیلپا لاواند”(Shilpa Lawande) مدیر مرکز کلان داده‌های HP گفت: «سازمان‌ها در حال حاضر می‌توانند کلان داده‌هایی که تاکنون قادر به استفاده از آنها نبودند را مورد توجه قرار دهند و تحلیل‌های خود روی آنها را در زمان کوتاه با مقیاس‌پذیری بالا به انجام برسانند».

 

 

شرکت HP همچنین از یک الگوریتم جدید رونمایی کرد که فرآیندهای داخلی سازمان را برای کاربران جدید آسان‌تر می‌کند و امکان دسترسی بخش‌های مختلف به تحلیل‌های انجام شده روی کلان داده‌ها را افزایش می‌دهد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.