ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

«کیف‌های شانس» اپل برای ژاپنی‌های خوش‌شانس!

رایورز – کیف شانس یا Lucky Bag یک رسم جالب خرید در ژاپن است که از یک سنت قدیمی به نام فوکوبوکورو (Fukubukuro) گرفته شده است. بسیاری از فروشگاه‌های ژاپنی این بسته‌ها را که شامل محصولات مختلف شانسی با قیمت‌های ارزان است، در ایام کریسمس به فروش می‌رسانند.

شرکت آمریکایی اپل نیز با الهام از این رسم کهن، چند سالی است که به فروش بسته‌های شانس در سرزمین آفتاب روی آورده است. به گزارش رایورز به نقل از پایگاه 9to5Mac، امسال هر یک از این بسته‌ها به قیمت ۳۸ هزار ین برابر با حدود ۳۲۳ دلار عرضه شد.

این بسته‌ها در ساعت ۸ صبح روز کریسمس به وقت محلی عرضه گشت و تمام آنها در مدت زمانی کوتاه به فروش رفت. کیف‌های شانس در چهار نوع مختلف ارائه می‌گردد و هر فرد می‌تواند به طور تصادفی یکی از آنها را خریداری کند.

نکته جالب این که محتویات هر یک از این بسته‌ها بسیار بیشتر از مبلغی است که برای آنها تعیین گشته است. به عنوان مثال در یکی از این بسته‌ها اقلامی همچون مک‌بوک ایر ۱۲۸ گیگابایت، Apple TV، یک هدفون بی‌سیم Powerbeats2 و غیره پیدا شده است.

در بسته‌های دیگر نیز، مشتریان خوش‌شانس توانسته‌اند محصولاتی همچون یک تبلت iPad Air 2 با حافظه ۱۶ گیگابایتی با یک اسپیکر بلوتوثیUltimate Ears Boom و غیره را مالک شوند.

در کیف‌های شانس اپل ممکن است لپ‌تاپ هم وجود داشته باشد ولی بخش هیجان‌انگیز ماجرا آن است که نمی‌توان پیش‌بینی کرد مشتری با خرید یکی از این کیف‌ها، دقیقاً چه محصولاتی نصیبش می‌شود. به هر حال ژاپنی‌ها با خرید هر یک از این بسته‌های شانس، برنده‌اند.

آنچه در این مقاله میخوانید

  سوالی دارید از ما بپرسید
  تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

  با ما در ارتباط باشید
  Hidden
  Hidden
  نوع درخواست
  آدرس

  خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

  ۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

  خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

  info@rayvarz.com

  تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت رایورز می باشد.