• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

یک‌پنجم شهرهای آسیایی از خدمات ابری استفاده می‌کنند

رایورز – سازگاری با خدمات پردازش ابری در شهرهای مختلف آسیا در پایین‌ترین سطح خود به‌سر می‌برد و دولت‌های این منطقه به واسطه هزینه‌های بالا و نگرانی‌های موجود پیرامون امنیت داده و الزامات قانونی تمایلی به افزایش سرمایه‌گذاری‌های خود ندارند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، بررسی‌های جدید نشان داده است که تنها ۲۲ درصد از شهرهای آسیایی با خدمات پردازش ابری سازگار شده‌اند و به صورت مختصر یا گسترده از مزایای آن بهره می‌برند.

نیمی از شهرهای آسیایی که در این مطالعه شرکت کردند، هزینه‌های زیاد مربوط به استقرار سیستم‌های پردازش ابری را مهم‌ترین مشکل برای بهره‌مندی از این خدمات دانستند و اظهار داشتند که به همین دلیل به صورت گسترده خدمات پردازش ابری را مورد استفاده قرار نمی‌دهند.

علاوه بر این، ۳۴ درصد این شهرها به نبود یک فرآیند کسب و کار قوی و ۲۸ درصد آنها به خطرات ناشی از استقرار سیستم‌های پردازش ابری اشاره کردند و آنها را عامل کاهش تمایل خود در این زمینه دانستند.

 

 

این مطالعه به صورت مشترک توسط شعبه مایکروسافت در منطقه آسیا – پاسیفیک و CityNet انجام شد و دو شرکت در پایان دریافتند که شهرهای آسیایی تمایلی به استفاده از خدمات ابری ندارند.

مرکز CityNet مطالعه خود را روی ۱۳۰ شهر اصلی در آسیا انجام داد که مجموع جمعیت آنها از ۷۱ میلیون نفر هم بیشتر بود و البته در بین آنها برخی ابرشهرها از جمله بمبئی با بیش از ۲۰ میلیون نفر و نپال با حدود ۱۰۰ هزار نفر هم حضور داشتند.

در این بررسی کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه حضور داشتند که از جمله آنها می‌توان به ژاپن، کره جنوبی، بنگلادش و کمبوجیه اشاره کرد.

 

 

از بین این شهرها در پاسخ به سوال CityNet برای مشخص کردن بزرگ‌ترین مانع در جریان استقرار خدمات پردازش ابری، ۶۰ درصد به امنیت داده‌ها اشاره کردند، ۴۷ درصد نبود بودجه کافی را عامل این مسئله دانستند و ۴۴ درصد توضیح دادند که الزامات قانونی در این زمینه اثرگذار بوده است.

با وجود پایین بودن سطح استقرار خدمات ابری در شهرهای آسیایی، ۸۰ درصد آنها بر این مسئله تاکید داشتند که سیستم‌های پردازش ابری برای آنها مزایای فراوانی را به همراه دارد.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.