• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

۱۱ حفره خطرناک در Flash Player وصله شد

رایورز – شرکت Adobe حفره‌های امنیتی مختلف در نرم‌افزار Flash Player را وصله کرد و در این میان گفته شد ۱۱ حفره امنیتی از آنها بسیار خطرناک بوده‌اند.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، Adobe روز گذشته آخرین به‌روزرسانی‌های امنیتی خود را برای نرم‌افزار Flash Player انجام داد. در این به‌روزرسانی که برای سیستم‌های عامل ویندوز، مک و لینوکس انجام شد، حفره‌هایی تحت پوشش قرار گرفت که می‌توانست به هکرها امکان دهد کنترل کامل رایانه آسیب‌ دیده را در دست بگیرند.

به‌روزرسانی امنیتی جدید حفره‌هایی را مربوط به نسخه رایانه‌ای Flash Player می‌شد برطرف کرد و برای سیستم‌عامل لینوکس نیز نسخه ویژه نرم‌افزار مذکور که مبتنی بر مرورگرهای اینترنتی IE و کروم نصب می‌شد، به‌روزرسانی شد.

شرکت Adobe با این اتفاق اختلالاتی که واسطه برنامه Flash Player برای حافظه رایانه ایجاد می‌شد را نیز برطرف کرد و دیگر به‌روزرسانی‌ها نیز به انتشار از راه دور کدهای مخرب، عبور از سیستم امنیتی شبکه و کنترل از راه دور رایانه مربوط می‌شد. شرکت Adobe از تمامی کاربران خود درخواست کرد هرچه سریع‌تر نرم‌افزار Flash Player به آخرین نسخه عرضه شده به‌روز کنند.

 

 

کاربرانی که از این نرم‌افزار روی رایانه‌های ویندوزی و مک استفاده می‌کنند می‌بایست نسخه Adobe Flash Player ۱۷.۰.۰.۱۳۴ را در اختیار بگیرند و لینوکسی‌ها نیز باید هرچه سریع‌تر Adobe Flash Player ۱۱.۲.۲۰۲.۴۵۱ را نصب کنند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.