• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

۱۲ هزار مرکز در جهان لینوکس را توسعه می‌دهند

رایورز – هواداران لینوکس در سراسر جهان به شهر سانتارُزا در کالیفرنیای آمریکا رفته‌اند تا در «نشست همکاری‌های بنیاد لینوکس» تا در یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های جهانی مربوط به این سیستم عامل متن‌باز حضور به‌هم رسانند.

به گزارش رایورز به نقل از دِ.اینکوئیرر،‌ هدف اصلی از برگزاری این همایش انتشار گزارشی است که با عنوان زیر تنظیم شده: «توسعه هسته مرکزی لینوکس: چقدر سریع پیش می‌رود، چه کسی این کار را انجام می‌دهد، چه کاری می‌کنند و چه کسی حامی آن است.»

این کنفرانس بر آخرین هسته مرکزی ارایه شده مبتنی بر سیستم عامل لینوکس تاکید دارد که اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی با نام‌های ۳.۱۱ و ۳.۱۲ به جهانیان معرفی شد.

گزارش نهایی این کنفرانس توسط برخی از بزرگ‌ترین معماران و توسعه‌دهندگان سیستم عامل لینوکس از جمله «جان کوربت»، «گرِگ کرو-هارتمن» و «آماندا مک‌فرسون» نوشته شده است و فرصتی را پیش‌روی بنیاد لینوکس قرار می‌دهد تا بتواند آخرین یافته‌های خود را در اختیار مراکز توسعه نرم‌افزاری و کسب و کارها قرار دهد.

در این گزارش گفته شده است که یک دهه قبل تعداد شرکت‌هایی که هسته مرکزی لینوکس را توسعه می‌دادند ۱۲۰۰ عدد بود که هم‌اکنون بیش از ۱۲ هزار شرکت توسعه‌ دهنده نرم‌افزاری روی آن کار می‌کنند.

 

 

البته باید توجه داشت که طی چند سال اخیر تعداد وصله‌های امنیتی داوطلبانه برای ایمن‌سازی لینوکس کاهش یافته است و این مسئله ایمنی بیشتر لینوکس را نشان می‌دهد. گفته می‌شود سه سال قبل میزان وصله‌های امنیتی ۱۱.۸ درصد بود که این رقم هم‌اکنون به ۲.۸ درصد رسیده است.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.