• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

۵۹ درصد سازمان‌های کوچک از ابزارهای ERP استفاده می‌کنند

رایورز – مرکز تحقیقاتی Forrest Burnson در آخرین گزارش خود اعلام کرد تمایل شرکت‌های کوچک و متوسط(SMB) برای در اختیار گرفتن نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) افزایش یافته است.

به گزارش رایورز به نقل از اسمال‌‌بیزینس‌کامپیوتینگ، بسیاری از شرکت‌های کوچک دریافته‌اند که نرم‌افزارهای ERP می‌تواند مزایای فراوانی را برای کسب و کار آنها به همراه بیاورد و این باور برای شرکت‌های مذکور ایجاد شده است که ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی می‌تواند در زمان و هزینه آنها صرفه‌جویی کند.

در آخرین بررسی مشخص شده است ۵۹ درصد سازمان‌های کوچک مبتنی بر نیاز خود نوعی از ابزارهای ERP را در اختیار گرفته‌اند و از این اتفاق احساس رضایت می‌کنند.

کسب و کارهایی که ابزارهای ERP را با نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) ادغام کرده‌اند، بر این باورند که مزایای بیشتری را در این زمینه به دست می‌آورند. بررسی‌ها نشان داده است ۴۷ درصد سازمان‌های کوچک پایگاه داده CRM خود را با در اختیار گرفتن نرم‌افزارهای ERP ارتقاء داده‌اند.

بررسی‌ها نشان داده است که دوسوم سازمان‌های کوچک هنوز نرم‌افزارهای ERP را به صورت جامع مستقر نکرده‌اند و در این میان ۴۴ درصد آنها نیز ترکیب سیستم‌های متفاوت برای ارتقاء نرم‌افزارهای ERP را صلاح می‌دانند.

از بین سازمان‌های کوچک حاضر در این بررسی ۴۳ درصد اعلام کردند که به واسطه بهره‌وری بیشتر از نرم‌افزارهای ERP در تلاشند سیستم‌های CRM خود را به‌روز کنند.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.