• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

۶۰ درصد سازمان‌های جهان امسال ایمن‌تر می‌شوند

رایورز – بررسی‌های جدید نشان داد امنیت و حفظ حریم شخصی مهم‌ترین اولویت سازمان‌ها در سال ۲۰۱۴ میلادی بوده است و البته بیشترین نگرانی سازمان‌ها هم به همین بخش مربوط می‌شده است.

به گزارش رایورز به نقل از تک‌پروریسرچ، سازمان‌ها و کسب و کارها در یک سال گذشته قربانی حملات سایبری بوده‌اند و انواع بدافزارها، تهدیدهای امنیتی، سیستم‌های سرقت اطلاعات و آسیب‌پذیری‌ آنها را مورد هدف قرار گرفته‌اند.

تعداد حملات سایبری طی یک سال گذشته به سازمان‌های سراسر جهان افزایش یافته است و در این میان ۸۴ درصد سازمان‌ها اعلام کردند که میزان نگرانی‌های امنیتی آنها در سال جاری نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.

بسیاری از سازمان‌ها ادعا می‌کنند که می‌توانند در مقابل تهدیدهای امنیتی از خود دفاع کنند و در این میان ۵۹ درصد آنها اظهار داشته‌اند طی سال ۲۰۱۵ میلادی سطح امنیتی خود را نسبت به سال گذشته افزایش می‌دهند.

همچنین، ۳۲ درصد سازمان‌ها اعلام کردند که هیچ گونه‌ برنامه‌ای برای تغییر سیاست‌های امنیتی و حفظ حریم شخصی خود در سال جاری ندارند و تغییری را نسبت به سال قبل انجام نمی‌دهند.

 

 

در این بررسی همچنین مشخص شد تنها ۹ درصد سازمان‌ها اظهار داشته‌اند که در سال ۲۰۱۵ میلادی سطح امنیت خود را نسبت به سال قبل کاهش می‌دهند.

این بررسی نشان داد ۳۵ درصد سازمان‌ها طی یک سال گذشته نوعی اختلال امنیتی را تجربه کردند، ۱۱ درصد آنها گفتند که حملات سایبری به آنها کاملا جدی بوده است و ۲۴ درصد هم اظهار داشتند که این حملات در پایین‌ترین سطح آنها را هدف قرار داده است.

سازمان‌های بزرگ و کوچک هر دو مورد هدف این حملات قرار گرفته‌اند و این در حالی بوده است که کسب و کارهای بزرگ با بیش از ۱۰۰۰ کارمند بیشتر مورد هدف تهدیدها و حملات سایبری بوده‌اند و گفته می‌شود که ۴۰ درصد این سازمان‌ها در سال قبل این اختلالات را تجربه کرده‌اند. همچنین گفته شده است ۳۲ درصد سازمان‌های کوچک با کمتر از ۵۰ کارمند نیز سال گذشته مورد حملات هکری قرار گرفته‌اند.

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.