• English
ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
products

۹۷ درصد سازمان‌های بزرگ به خدمات ابری وابسته هستند

رایورز – مطالعه جدیدی که با پشتیبانی مرکز Tata Communications روی مدیران IT انجام شد، توقعات آنها را در مورد خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری مشخص کرد.

به گزارش رایورز به نقل از زد.دی.نت، در این بررسی برای نخستین بار مشخص شد که خدمات پردازش ابری به مدیران اطلاعاتی و واحد IT کمک می‌کند اقدامات خود را متناسب‌تر از قبل با اهداف سازمان پیش ببرند.

در این مطالعه محققان با ۱۰۰۰ مدیر ارشد IT که در سازمان‌هایی با بیش از ۵۰۰ کارمند مشغول به فعالیت بودند، طی ماه‌های سپتامبر و اکتبر ۲۰۱۴ مصاحبه کردند.

در پایان بررسی ۹۷ درصد مدیران IT اعلام کردند که سازمان آنها تا اندازه‌ای با خدمات پردازش ابری سازگار شده است. همچنین، ۲۸ درصد سیستم‌های ذخیره‌سازی داده در سازمان‌هایی که مدیران IT آنها مورد بررسی قرار گرفتند، مبتنی بر فضای ابری فعالیت می‌کرد.

از بین افرادی که در این بررسی حضور داشتند ۶۸ درصد اعلام کردند که استقرار سیستم‌های پردازش ابری در سازمان نیازمند همکاری با فرد یا افرادی است که در خارج از مجموعه آنها حضور دارد و ۹۰ درصد آنها توضیح دادند که درخواست دیگر واحد‌های سازمان بر تصمیم آنها در خرید سیستم‌های ابری تاثیر می‌گذارد.

طبق نتایج مطالعه جدید، ۶۸ درصد مدیران IT در سازمان‌های بزرگ بر این باورند که خدمات پردازش ابری می‌تواند کسب و کار آنها را رونق دهد.

 

سوالی دارید از ما بپرسید
تلفن: ۸۴۳۶۳۰۰۰-۰۲۱

با ما در ارتباط باشید
Hidden
Hidden
نوع درخواست
آدرس
تماس با ما

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) خیابان هجدهم شماره ۳۰

خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر خیابان لنکران شماره ۵

۰۲۱−۸۴۳۶۳۰۰۰

info@rayvarz.com

تمامی امتیاز سایت متعلق به شرکت مهندسی نرم افزار رایورز می باشد.